قابل توجه كليه دانشجويان عزيز پرستاري

بنا به بخشنامه سازمان مركزي دانشگاه و بنا به مصوبه شوراي فرهنگي واحد كليه دانشجويان متقاضي ثبت نام براي عتبات دانشجويي ويژه اربعين مي توانند با مراجعه به دفترفرهنگ اسلامي واحد ضمن ثبت نام براي اعزام به عتبات به مناسبت اربعين حسيني از تسهيلات قرض الحسنه صندوق رفاه  استفاده نمايند. ضمنا غيبت كلاسي آنها در اين حضور در عتبات موجه خواهد بود. دفتر فرهنگ اسلامي واحد قائنات

همایش «آزادی، استقلال» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با سخنرانی عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صداوسیما به مناسبت روز دانشجو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسکانیوز، عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صداوسیما در همایش «آزادی، استقلال» که ظهر امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار شد، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را انقلابی خواند و گفت: اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیروهای انقلابی و حزب اللهی بوده و از نظر علمی در سطح بسیار خوبی هستند.

وی افزود: وجود این دانشجویان به عنوان ستاره های این دانشگاه نشان می دهد زمینه های علمی، انقلابی و ارزشی دانشگاه آزاد اسلامی بسیار بالاست.

ضرغامی، دانشگاه آزاد اسلامی را یک نهاد انقلابی دانست و گفت: تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی مانند یک نهاد انقلابی همچون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جهاد سازندگی تصویب شد و قرار بود و هست که کاستی های دانشگاه های دولتی با وجود دانشگاه آزاد اسلامی در همه زمینه ها ترمیم و اصلاح شود.